Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Firmy w kategoriach

ProClinic posiada doświadczonych ginekologów we Wrocławiu

Strona Proclinic

Proclinic

Dodano: 23.07.2017
Działamy na rynku medycznym, na którym w naszym centrum jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe realizowanie poszczególnych usług medycznych. Jednocześnie w naszym centrum jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie leczenia nowoczesnym sprzętem. Posiadamy również rozbudowany sprzęt zarówno diagnostyczny a także laboratoryjny. Pozwala to na zapewnienie odpowiedniego wskazania diagnoz w ramach konsultacji medycznych realizowanych przez doświadczonych specjalistów. Zapraszamy!
Więcej o firmie: Ginekolog, Laryngolog

Ginekolog

Zapewniamy naszym pacjentom w naszej klinice realizowanie leczenia w ramach wysokiego standardu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ramach leczenia pacjentów w szerokim zakresie dziedzin medycznych. Taka sytuacja pozwala nam zapewnić leczenie wykonywanego w naszej klinice przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie nasza klinika to również wykonanie takich usług medycznych jak ginekologia (czytaj: http://proclinic.pl/oferta/ginekolog/).

W tym względzie możemy zapewnić zarówno działania profilaktyczne, konsultacje a także szczegółowe badania. Jednocześnie nasza klinika posiada nowoczesny i rozbudowany sprzęt do wykonywania diagnostyki, który pochodzi od renomowanych producentów o światowych markach, co pozwala na zapewnienie bardzo skutecznych badań. W ten sposób ginekolog w naszej klinice może bez problemu wykonać badania, które znacznie ułatwiają postawienie diagnozy.

Diagnostyka aginakologiczna

Diagnostyczny sprzęt jest również skutecznie wykorzystywany również w przypadku realizowania badań dla kobiet w ciąży, co znów pozwala na bezpieczne prowadzenie ciąż.

Centrum Medyczne Proclinic
Adres:
Widok 2/4
WWW:
Kod:
50-052
Miasto:
Wrocław
Telefon:
600 095 020
Prywatna Klinika, Chirurg plastyczny, Dermatolog, Ginekolog-położnik, Otorynolaryngolog, Centrum medyczne
GPS     N: 17° 2' 1"     E: 51° 6' 24"

Jak dojechać do firmy Proclinic?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź