Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Atrakcyjna oferta akcesoriów pakowych firmy Paczka Dziwaczka

Brak obrazka

Paczka Dziwaczka

Dodano: 15.01.2013
Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów samoprzylepnych. W związku z różnymi gustami klientów możliwe jest dostosowanie zamówienia do indywidualnych potrzeb. Materiały mogą być w różnych rozmiarach, odcieniach i innych parametrach. Nietypowe rozwiązania to coś, co odróżnia tę firmę od innych. Dla lojalnych klientów przygotowano pakiet zniżek i rabatów. Atrakcyjne ceny powodują, że chce się jeszcze tam wrócić. Zakład korzysta z usług spedycyjnych. Obniża koszty wyprodukowanych materiałów i bardzo szybko dostarcza je klientom.

Taśmy dwustronne

Wśród materiałów papierniczych znajdują się między innymi coraz bardziej popularne taśmy dwustronne. Są one bardzo ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na to, by wygodnie łączyć różne elementy ze sobą. Takie połączenia co najważniejsze wyglądają estetycznie, są trwałe i nie są praktycznie zauważalne gołym okiem.

Ostatnimi czasy popularność taśm dwustronnych jest coraz większa i dlatego też rynek oferuje nam coraz więcej rodzajów takich taśm. Sprzedażą tego produktu zajmuje się między innymi firma Paczka Dziwaczka z Łodzi, która ma w swojej ofercie różne taśmy dwustronne.

Oferowane są tam bowiem zarówno taśmy tradycyjne wykorzystywane między innymi przez uczniów na lekcjach plastyki jak i też dużo bardziej trwałe i droższe taśmy o większej sile trzymania.

Pełną ofertę taśm dwustronnych wchodzących w skład bogatej oferty akcesoriów pakowych firmy znajdą Państwo pod adresem strony internetowej:

Ich wykorzystanie jest związane najczęściej z działalnością rzemieślniczą, w której siłą taśmy jest bardzo ważna a klej powinien być jak najbardziej trwały. Jeśli chodzi o Paczkę dziwaczkę można tam znaleźć wszelkie taśmy dwustronne jakie obecnie są wykorzystywane na rynku.
Paczka Dziwaczka
Adres:
Pabianicka 119/131
WWW:
Kod:
93-490
E-mail:
biuro@paczkadziwaczka.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
506 053 235
GPS     N: 51° 43' 11"     E: 19° 26' 15"

Jak dojechać do firmy Paczka Dziwaczka?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona HR Partners

HR Partners

Dodano: 25.06.2016
HR Partners jest jedną z najlepszych agencji rekrutacyjnych w Łodzi. Wieloletnie doświadczenie, zdobyte podczas pracy dla polskich, jak i zagranicznych firm, pozwoliło nam na świadczenie...
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 18.11.2013
Aby przeprowadzić prace wysokościowe, trzeba mieć odpowiednio duże doświadczenie, zabezpieczenie, umieć pracować w zespole, a przede wszystkim posiadać sprzęt. Właśnie te cechy...
Strona Studium

Studium

Dodano: 21.09.2016
Chcesz skutecznie i szybko nauczyć się języka obcego? Koniecznie sprawdź ofertę jaka została przygotowana przez szkołę studium.com.pl. Szkoła ta jako jedna z nielicznych posiada wszelkie...
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 06.05.2017
Specjaliści zarządzający serwisem gazetomania.pl wpadli na pomysł, który ma umożliwić stworzenie doskonałego upominku na prezent i to w kilka minut, bez konieczności rejestracji, czy...