Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Firmy w kategoriach

Laryngolog wart uwagi w ProClinic Wrocław

Strona Proclinic

Proclinic

Dodano: 23.07.2017
Działamy na rynku medycznym, na którym w naszym centrum jesteśmy w stanie zapewnić zarówno profesjonalne a jednocześnie kompleksowe realizowanie poszczególnych usług medycznych. Jednocześnie w naszym centrum jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie leczenia nowoczesnym sprzętem. Posiadamy również rozbudowany sprzęt zarówno diagnostyczny a także laboratoryjny. Pozwala to na zapewnienie odpowiedniego wskazania diagnoz w ramach konsultacji medycznych realizowanych przez doświadczonych specjalistów. Zapraszamy!
Więcej o firmie: Ginekolog, Laryngolog

Laryngolog

Wieloletnie doświadczenie naszej kliniki na rynku medycznym pozwala nam zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi medyczne. W ramach naszej kliniki zapewniamy skuteczne leczenie, które wykonywane jest w szerokim zakresie dziedzin medycznych. Oferujemy między innymi leczenie laryngologiczne, które wykonywane jest przez zespół doświadczonych specjalistów. Jednocześnie nasze nowoczesne gabinety pozwalają na zapewnienie zarówno komfortowych warunków do realizowania leczenia a jednocześnie oferujemy również wykonanie leczenia zarówno w sposób skuteczny a także bezpieczny.

Leczenie w najwyższym standardzie

Posiadamy również nowoczesny sprzęt zarówno diagnostyczny a także zabiegowy co pozwala nam zapewnić najwyższy standard leczenie. W naszej klinice laryngolog oferuje między innymi leczenie przy takich problemach jak przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, przewlekłe zapalenie gardła i migdałków podniebiennych. Gwarantujemy naszym pacjentom również realizowanie skuteczne leczenie w doskonałej atmosferze.
Laryngolog we Wrocławiu - sprawdź szczegóły na http://proclinic.pl/oferta/konsultacja-laryngologa/.

Centrum Medyczne Proclinic
Adres:
Widok 2/4
WWW:
Kod:
50-052
Miasto:
Wrocław
Telefon:
600 095 020
Prywatna Klinika, Chirurg plastyczny, Dermatolog, Ginekolog-położnik, Otorynolaryngolog, Centrum medyczne
GPS     N: 17° 2' 1"     E: 51° 6' 24"

Jak dojechać do firmy Proclinic?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź